На Кіровоградщині продовжують збирати пізні зернові та технічні культури

#   850
На Кіровоградщині продовжують збирати пізні зернові та технічні культури

Аграрії Кіровоградщини активно продовжують збір пізніх зернових та технічних культур. Станом на сьогодні зернові та зернобобові з кукурудзою обмолочені вже на 65% площ.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.

Він зазначив, що аграрії намолотили понад 2 мільйони 200 тисяч тонн зерна, середня врожайність – понад 41 ц/га.

Паралельно хлібороби дбають і про урожай 2026 року – озимі зернові засіяні більш ніж на 30% площ.

«Господарства працюють із прицілом на перспективу, забезпечуючи продовольчу безпеку не лише для нашого регіону, а й для країни в цілому», – наголосив очільник області.

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026