На Кіровоградщині продовжують збирати пізні зернові та технічні культури

Аграрії Кіровоградщини активно продовжують збір пізніх зернових та технічних культур. Станом на сьогодні зернові та зернобобові з кукурудзою обмолочені вже на 65% площ.
Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.
Він зазначив, що аграрії намолотили понад 2 мільйони 200 тисяч тонн зерна, середня врожайність – понад 41 ц/га.
Паралельно хлібороби дбають і про урожай 2026 року – озимі зернові засіяні більш ніж на 30% площ.
«Господарства працюють із прицілом на перспективу, забезпечуючи продовольчу безпеку не лише для нашого регіону, а й для країни в цілому», – наголосив очільник області.
Читайте також:
- Бізнес
Українські аграрії вже засіяли 63% від прогнозованих площ
- Бізнес
На Волині завершили посів соняшника та ранніх зернових: на черзі − соя та гречка
- Бізнес
Аграрії Волині завершили посів ранніх зернових
- Бізнес
Європа нарощує імпорт з України, ціни на зерно зростають
- Бізнес
Україна вивезла за кордон майже 17 мільйонів тонн зерна: експорт суттєво скоротився