З полону вдалося повернути захисника з Олександрівщини

З полону вдалося повернути військовослужбовця, жителя села Красносілка Олександрівської громади Ігоря Бодрягу.
Про це кореспондентці Район.Олександрівка повідомила виконуюча обов’язки старости Красносілки Ольга Крамар.
Цю інформацію підтвердила і дружина Ігора Валентина. З її слів, п'ятдесятидворічний Ігор на війну пішов 5 березня 2022 року. Служив у 57-й бригаді. Саме її воїни тоді утримували позиції на Луганщині. Якраз у квітні біля селища Новотошківське йшли дуже важкі бої. Останній раз дружині Ігор телефонував 19 квітня, а потім зв’язок обірвався.
«Через деякий час його командир повідомив, що Ігор загинув… Важко описати те, що наша сім'я тоді пережила...», – розповіла Валентина. Та рідні цьому навідріз не повірили.
У листопаді того ж року їй зателефонував невідомий чоловік і сказав, що він побратим Ігора, що вони разом потрапили у полон, але його вже обміняли.
«Це добре, що Ігор знав напам’ять мій номер телефону і попросив товариша обов’язково мені подзвонити», – розповідає Валентина, додаючи, що той незнайомець навіть назвав адресу, де тоді перебував її чоловік. Це була Суходільська виправна колонія №36 на Луганщині.
Туди вона писала йому листи, навіть відправила невеличку бандероль, куди спакувала – сигарети, печиво, цукерки... Та, як з’ясувалося, цього всього він не одержав – Суходільськ був в окупації. Не вдалося Ігорю і жодного разу подзвонити рідним.
«5 лютого мені подзвонили односельці і повідомили, що бачили його прізвище у списку звільнених з полону, тієї ж хвилини подзвонили й доньки також з радісною новиною, а буквально через декілька годин зателефонував і сам чоловік», – сказала Валентина.
Як розповів Ігор їй, з Суходільська 19 грудня минулого року його та таких же українських військовополонених відправили аж в Іркутськ у зону суворого режиму...
«Та тепер він в Україні! І ми з доньками цьому дуже радіємо. Поки що він повинен пройти обстеження і, звісно ж, лікування. Але сподіваюся, що вже скоро ми з ним зустрінемося», – твердо сказала Валентина.
Нагадаємо, 5 лютого 2025 року в Україну у рамках обміну з Росією полоненими повернулись 150 захисників. Це захисники Маріуполя, «Азовсталі» та заводу Ілліча, а також ті, хто стояв на захисті Чорнобильської АЕС, населених пунктів Донеччини та Луганщини. 22 нацгвардійці, 19 прикордонників та один поліцейський.