У Києві вийшла книга про село на Кіровоградщині

12 Червня 2024, 12:32
Фото ілюстративне 1306
Фото ілюстративне

Уродженець села Бовтишка, який багато років мешкає у місті Київ, Володимир Білоус у цьому році видав про рідне село документально-художню книгу «Доле-доленько». Надрукована вона у київському Видавничому домі «АртЕк».

Про це кореспондентці Район.Олександрівка повідомив сам автор.

З його слів, книга розповідає про події в селі Бовтишка в перед і під час Другої світової війни та в тяжкі післявоєнні роки. Окремі сторінки присвячені навчальному, трудовому та творчому шляху до теперишніх часів самого Володимира Васильовича.

Варто зазначити, що батько автора Василь Тимофійович Білоус був керівником бовтиської підпільної групи, партизаном у роки війни з німецькими фашистами, автор книжки поезій «Ритми зраненого серця», виданої у 2009 році.

«Бажаючим можу надіслати книгу «Доле-доленько» наложеним платижем. Мій телефон 050 331 17 83», – зазначив Володимир Васильович.

Довідково. Володимир Васильович Білоус — автор документально-художніх книжок «У вирі вогню та омани» (про події в селі Бовтишка), «Мова чи «нарєчіє», «Гіркі яблука»,  відомий вчений автор понад 90 наукових праць і винаходів, луреат Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження іноваційних технологій (Розпорядження Кабміну України №916-р. від 18 жовтня 2022 р.).

 

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024