Олександрівський «Ворзель» достроково став переможцем чемпіонату Кіровоградської області з футболу (перша ліга) ДЮФЛКО

Галина Шевченко

Галина Шевченко

#   863

1 червня на центральному стадіоні імені Миколи Шишки у селищі Олександрівка пройшла чергова гра чемпіонату Кіровоградської області з футболу (перша ліга) ДЮФЛКО серед юнаків 2015 р.н. Зустрічалися ФК «Ворзель» Олександрівка — ФК «Ніка-2» Кропивницький. Рахунок — 3:2 на користь олександрівських футболістів і футболісток.

Про це виданню Район.Олександрівка повідомив тренер «Ворзеля» Андрій Ващенко.

З його слів, голи забили Ярослав Храпійчук та брати Дмитро і Назар Королі.

«Саме їх удари принесли команді перемогу. Це був матч, у якому не було байдужих. Матч, де кожен відбір, кожен удар, кожен епізод мав свою вагу. Матч, у якому ціна перемоги дорівнювала чемпіонству. Суперники продемонстрували швидкий атакувальний футбол, характер та бажання боротися до останньої секунди. Вони змусили нас побачити власні недоліки та ще раз нагадали, що завжди є куди рости. Так, гра була далекою від ідеальної. Так, помилок вистачало. Але справжня цінність цієї перемоги саме в тому, що вона була важкою. Коли вже не допомагає майстерність, на перший план виходять характер, самовіддача та командний дух. І наші хлопці це довели. Це чемпіонство не народилося сьогодні. Воно народжувалося на кожному тренуванні. У підтримці батьків. У роботі тренерів. У мріях цих дітей. Сьогодні вони отримали заслужену нагороду за свою працю», – прокоментував тренер.

Гра проходила якраз у Міжнародний день захисту дітей, тому перед початком матчу обидві команди отримали подарунки від постійного спонсора — ГО «Справедливість — наш вибір». А після гри на футболістів чекав солодкий стіл. Святкову атмосферу з переможцями розділили й гравці ФК «Тясмин 2024», які прийшли підтримати своїх молодших товаришів та разом з ними пораділи історичному успіху.

 

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026