Олександрівський «Ворзель» зіграє з новоукраїнськими футболістами
17 травня об 11.30 на центральному стадіоні імені Миколи Шишки відбудеться футбольна гра між командою «Ворзель» та командою ДЮСШ з Новоукраїнки у рамках чемпіонату Кіровоградської області з футболу ДЮФЛКО U-11.
Про це виданню Район.Олександрівка повідомив тренер «Ворзеля» Андрій Ващенко.
«Уже цієї неділі наші юні «ворзелята» виходять на поле рідного стадіону, щоб захищати честь громади та боротися за перемогу. Їм потрібен кожен голос підтримки, кожні оплески та кожен небайдужий уболівальник на трибунах! Будь ласка, приходьте, підтримайте команду», – звернувся тренер до жителів селища.
