У Кропивницькому вшанували матерів загиблих Героїв
У День матері, 10 травня, у Гарнізонному храмі Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України відбулася особлива молитовна зустріч. Захід під назвою «Незгасима Любов» об’єднав більше 70 матерів, чиї діти віддали життя за волю та незалежність України.
Про це повідомляється на сайті Кропивницької міської ради.
Зазначається, що організаторами заходу були: управління молоді та спорту міської ради, керівниця регіонального представництва фонду «Мрія» Анна Колєва, громадська організація «Компас ветеранів», пекарня «RAF», кав’ярня «Ekler», Оксана Лебідь, Наталія Бур’яненко та майстриня декору Людмила Дамаскіна.
Зустріч розпочалася з молебня за спокій душ полеглих захисників і захисниць та за здоров’я їхніх родин. Настоятель храму звернувся до присутніх із духовним словом, наголосивши, що подвиг їхніх дітей ніколи не буде забутим, а любов матері — це та сила, яка тримає небо над Україною.
Після завершення богослужіння всі жінки отримали квіти як символ весняного відродження та життя, пам’ятні листівки та сувеніри з привітаннями до Дня матері на згадку про зустріч.
Офіційна частина перейшла у формат щирої бесіди. У колі близьких за духом людей мами мали можливість поспілкуватися за філіжанкою кави, чаю з випічкою та солодощами. Такі зустрічі допомагають знайти розраду, відчути підтримку та зрозуміти, що пам’ять про їхніх синів і доньок живе у серці кожного мешканця Кропивницького.
