На Кіровоградщині злочинці з Одещини викрали з офісу понад 3,4 мільйона гривень
Правоохоронці Кіровоградської області викрили та затримали трьох осіб, причетних до резонансної крадіжки в особливо великих розмірах. Зловмисники діяли заздалегідь сплановано, а сума завданих збитків перевищила 3,4 мільйона гривень. За вчинене їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці поліції Кіровоградської області.
За попередніми даними, у грудні 2025 року зловмисники на автомобілях прибули до офісу одного з місцевих підприємств на території Кам’янецької громади Кропивницького району, проникли всередину приміщення та заволоділи грошовими коштами — близько 3 мільйонів гривень і 10 тисяч доларів США, а також іншими цінностями.
У результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівники управління карного розшуку та сектору кримінальної поліції відділу поліції №2 Кропивницького РУП спільно з аналітиками ГУНП в області встановили осіб, причетних до злочину. Ними виявилися троє мешканців Одеської області.
Під час санкціонованих обшуків за місцями їх проживання правоохоронці вилучили частину викрадених коштів, мобільні телефони, носії інформації та документи, що мають доказове значення.
Усіх трьох фігурантів затримано. Слідчі повідомили їм про підозру за ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб, із проникненням у приміщення, в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах.
Суд обрав підозрюваним запобіжний захід — тримання під вартою. За скоєне їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Досудове розслідування здійснюють слідчі відділення поліції №2 Кропивницького районного управління поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури.
