Школярі на Кіровоградщині ознайомилися з роботою енергетиків

Галина Шевченко

Галина Шевченко

#   521

Учні 8-го класу КЗ «Олександрівський ліцей №1» разом із класним керівником та кар’єрним радником відвідали Олександрівські електричні мережі ПрАТ «Кіровоградобленерго».

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Олександрівської селищної ради.

Зазначається, що цей візит відбувся в межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE, що став важливою частиною пілотного проєкту національної системи профорієнтації.

Екскурсія була максимально практичною та змістовною. Фахівці підприємства детально розповіли про процес обслуговування мережі. Діти побачили, як координується робота великої енергосистеми нашої громади, як енергетики відновлюють світло в наших оселях, які інструменти та техніку використовують. Окрему увагу приділили техніці безпеки під час роботи з високою напругою — знання, які корисні кожному в побуті.

Сучасна профорієнтація — це про усвідомленість. Робота енергетика — це відповідальність, майстерність та стабільність, що є критично важливим для відбудови нашої країни.

«Дякуємо колективу Олександрівських електричних мереж за відкритість та цікаву розповідь! Тепер наші учні знають, що за кожною лампочкою, що світиться, стоїть складна та героїчна праця професіоналів», – наголошується у повідомленні.

Останні новини

Всі

7 червня 2026

6 червня 2026