У селі на Кіровоградщині обладнали спортивний майданчик
У центрі Красносілля Олександрівської громади зведено спортивний майданчик.
Про це виданню Район.Олександрівка повідомила староста села Світлана Будун.
З її слів, ідея будівництва майданчика, де діти змогли б грати у міні-футбол та пляжний волейбол, з'явилася у неї та вчителя фізкультури місцевого ліцею Григорія Ковальчука торік. Тоді ж вони обрали місце для майбутнього спортивного майданчика і провели розмітку майбутніх майданчиків для пляжного волейболу та міні-футболу.
А вже цього року завдяки спільним зусиллям фермерських господарств, приватних підприємців, жителів села та працівників з благоустрою було повністю завершено будівництво майданчика. Зокрема, розміткою майданчиків займалися Григорій Ковальчук та Сергій Подиряко, дискуванням площі – Геннадій Гриньов, культивацією - Сергій Бевз, коткуванням – Олександр Шуліка, підвезенням піску – ФГ «Москаленко», матеріали на металеві конструкції надав Григорій Ковальчук та ФГ «Сокіл», монтаж металевих конструкцій здійснило ФГ «Сокіл», сітку та м'ячі для волейболу подарувало ФГ «Зривець», а сітки на ворота та м'яч для міні-футболу – Роман Труш та Сергій Вакарь, встановленням воріт займалися ФГ «Сокіл», Володимир Чудмаєв та Сергій Сердюк.
"Від імені жителів села висловлюю щиру подяку всім, хто долучився до формування та реалізації цього важливого спортивного проекту. Ваша активна участь та підтримка роблять наше Красносілля кращим. Сподіваюся, що наша молодь оцінить зусилля багатьох односельців, буде бережно ставитися до спортивного інвентарю, постійно підтримуватиме чистоту і порядок", – наголосила Світлана Будун.
